Fireworks Show 113rán 25-30mm Zobrazit větší

Fireworks Show 113rán 25-30mm 1ks/ctn

CLE4560/CTN

   Nový produkt

Máte zájem o větší balení?

1 ks = 1 ctn

NEC =1555,4 g

Více informací

Parametry

Hmotnosť výbušniny v kg1,555
Objem výbušniny v m30,0273

Více informací

Fireworks Show 113rán 25-30mm

Těšíte se, až nastane konec roku a konečně zažijete tu skvělou podívanou v podobě nádherných ohňostrojů na obloze? Už nemusíte čekat na Nový rok. Ohňostroje jsou skvělým zpestřením každé párty, narozeninové oslavy nebo večírku. Je jen na Vás, jak velkolepá bude ohňostrojová šou, kterou připravíte. Kompaktní ohňostroje jsou velice jednoduché k použití. Stačí je umístnit na volné prostranství, kde nehrozí poškození majetku, zapálit šňůru a sledovat to nádherné divadlo na obloze.

Efekt zábavní pyrotechniky Fireworks Show

Kompaktní ohňostroj Shark je doprovázený mnoha různobarevnými efekty. Do vzduchu vypálí 113 ran ráže 25-30 mm, celá show trvá  1 minuty 40 vteřin.

Upozornění: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika se vyrábějí ručně. Doba trvání ohňostrojě je proto jen orientační a může se kus od kusu lišit (může být kratší i delší). Každý ohňostroj je unikátní, proto nelze stanovit přesní dobu jeho trvání.

Podívejte se na video ohňostroje:

Bezpečnost zábavní pyrotechniky:

Při používání zábavní pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Kategorie:F2