Fontána Elves 13 “ 2 ks Zobrazit větší

Fontána Elves 13 “ 2 ks/bal

CLE0542/BAL

   Nový produkt

Máte zájem o větší balení?

1 ctn = 8 bal.

1 bal.= 2 ks

NEC 1 ks = 350g

Více informací

Parametry

Hmotnosť výbušniny v kg0,7
Objem výbušniny v m30,00726

Více informací

Zábavní pyrotechnika Fontána Elves 13 “

Zábavní pyrotechnika Fontána Elves 13 “je ideálním zpestřením všech speciálních událostí. Jako každá zábavní pyrotechnika se i vulkány těší největší oblibě právě v období Vánoc a Silvestra. Čím dál více lidí ale používá zábavní pyrotechniku i v průběhu roku, například na narozeninových oslavách, firemních večírcích, svatbách nebo jiných společenských událostech, kde pyrotechnika dotvoří atmosféru a umožní lidem vychutnat si neopakovatelné momenty ještě intenzivněji.

Obsah balení zábavní pyrotechniky:

Jedno balení obsahuje 1 kus zábavní pyrotechniky Fontána Elves 13 “ Po zapálení je Fontána Elves 13 “doprovázený efektem v podobě stříbrných praskajících hvězdiček po dobu 47 vteřin. Efekt dosáhne výšky až 4 metrů.

Prohlédněte si Vulkán v akci:

Bezpečnost zábavní pyrotechniky:

Při používání zábavní pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Kategorie:F3

Hledáte jiný vulkán?

Prohlédněte si také ostatní vulkány v naší nabídce. V našem internetovém obchodě se zábavní pyrotechnikou najdete vulkány různých barev, s různou délkou trvání od 30 až do 80 vteřin a s výškou efektu od 4 do 9 metrů.