Batéria Tornado 200 rán 20mm 2ks/ctn Zobrazit větší

Tornado 200 rán 20mm 2ks/ctn

CLE4266-1/CTN

   Nový produkt

Máte zájem o větší balení?

1 CTN = 2 ks

NEC =980 g

Více informací

Parametry

Hmotnosť výbušniny v kg1,88
Objem výbušniny v m30,035

Více informací

Batéria Tornado 200 rán 20mm

Těšíte se, až nastane konec roku a konečně zažijete tu skvělou podívanou v podobě nádherných ohňostrojů na obloze? Už nemusíte čekat na Nový rok. Ohňostroje jsou skvělým zpestřením každé párty, narozeninové oslavy nebo večírku. Je jen na Vás, jak velkolepá bude ohňostrojová šou, kterou připravíte. Kompaktní ohňostroje jsou velice jednoduché k použití. Stačí je umístnit na volné prostranství, kde nehrozí poškození majetku, zapálit šňůru a sledovat to nádherné divadlo na obloze.

Efekt zábavní pyrotechniky Tornado 200 rán

 Ohňostroj Tornado 200 rán je doprovázený mnoha různobarevnými efekty. Do vzduchu vypálí 200 ran ráže 20 mm, celá show trvá  1 minutu 20 vteřin.

Upozornění: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika se vyrábějí ručně. Doba trvání ohňostrojě je proto jen orientační a může se kus od kusu lišit (může být kratší i delší). Každý ohňostroj je unikátní, proto nelze stanovit přesní dobu jeho trvání.

Podívejte se na video ohňostroje:

Bezpečnost zábavní pyrotechniky:

Při používání zábavní pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Kategorie:F3