Batéria Crazy Clown 36rán 25mm 8ks/ctn Zobrazit větší

Crazy Clown 36rán 25mm 8ks/ctn

CLE4033CC/CTN

   Nový produkt

Máte zájem o větší balení?

1 CTN = 8 ks

NEC =370,8 g

Více informací

Parametry

Hmotnosť výbušniny v kg2,966
Objem výbušniny v m30,048

Více informací

Batéria Crazy Clown 36rán 25mm

Těšíte se, až nastane konec roku a konečně zažijete tu skvělou podívanou v podobě nádherných ohňostrojů na obloze? Už nemusíte čekat na Nový rok. Ohňostroje jsou skvělým zpestřením každé párty, narozeninové oslavy nebo večírku. Je jen na Vás, jak velkolepá bude ohňostrojová šou, kterou připravíte. Kompaktní ohňostroje jsou velice jednoduché k použití. Stačí je umístnit na volné prostranství, kde nehrozí poškození majetku, zapálit šňůru a sledovat to nádherné divadlo na obloze.

Efekt zábavní pyrotechniky Crazy Clown 36rán 25mm

Kompaktní ohňostroj Shark je doprovázený mnoha různobarevnými efekty. Do vzduchu vypálí 25 ran ráže 20 mm, celá show trvá 26 vteřin.

Upozornění: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika se vyrábějí ručně. Doba trvání ohňostrojě je proto jen orientační a může se kus od kusu lišit (může být kratší i delší). Každý ohňostroj je unikátní, proto nelze stanovit přesní dobu jeho trvání.

Podívejte se na video ohňostroje:

Bezpečnost zábavní pyrotechniky:

Při používání zábavní pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Kategorie:F2