Red Demon 100rán 25mm 2ks/ctn Zobrazit větší

Red Demon 100rán 25mm 2ks/ctn

CLE4137BL/CTN

   Nový produkt

Máte zájem o větší balení?

1 CTN = 2 ks

NEC =1000g

Více informací

Parametry

Hmotnosť výbušniny v kg2,0
Objem výbušniny v m30,036

Více informací

Red Demon 100rán 25mm 

Těšíte se, až nastane konec roku a konečně zažijete tu skvělou podívanou v podobě nádherných ohňostrojů na obloze? Už nemusíte čekat na Nový rok. Ohňostroje jsou skvělým zpestřením každé párty, narozeninové oslavy nebo večírku. Je jen na Vás, jak velkolepá bude ohňostrojová šou, kterou připravíte. Kompaktní ohňostroje jsou velice jednoduché k použití. Stačí je umístnit na volné prostranství, kde nehrozí poškození majetku, zapálit šňůru a sledovat to nádherné divadlo na obloze.

Efekt zábavní pyrotechniky Red Demon 100rán 25mm 

Kompaktní ohňostroj Red Demon  je doprovázený mnoha různobarevnými efekty. Do vzduchu vypálí 100 ran ráže 25 mm, celá show trvá 1 minutu 20 vteřin.

Upozornění: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika se vyrábějí ručně. Doba trvání ohňostrojě je proto jen orientační a může se kus od kusu lišit (může být kratší i delší). Každý ohňostroj je unikátní, proto nelze stanovit přesní dobu jeho trvání.

Podívejte se na video ohňostroje:

Bezpečnost zábavní pyrotechniky:

Při používání zábavní pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Kategorie:F2